Kontaktní informace

Facebook Moskva ŽatecMoskva s.r.o.
Podměstí 2126
Žatec 438 01

Restaurace: 415 726 633
Bowling: 415 728 215

Jednatel: 777 00 00 45
Prokurista: 777 66 22 33

IČO: 25026941
DiČ: CZ25026941
Firma zapsána u Krajského soudu v Ústí nad Labem,
pod spisovou značkou: C 12996.

Rychlý kontakt

Kde nás najdete (GPS: 50°19‘52.4″N 13°32’15.9″E)

Informace k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

V případě, že dojde mezi námi a klientem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může klient podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15, 120 00 Praha 2
Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

Kontaktní formulář

Kalendář akcí KD Moskva Žatec

Únor 2019
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
28.1.2019

18:00: Moskva cup -1. kolo 28.1.2019

18:00: Moskva cup -1. kolo 28.1.2019
29.1.2019 30.1.2019

15:00: Dětský bowlingový kroužek(od 15 hod)

15:00: Dětský bowlingový kroužek(od 15 hod)
31.1.2019 1.2.2019

N/A: Maturitní ples-Obchodní akademie(státní)

N/A: Maturitní ples-Obchodní akademie(státní)
2.2.2019 3.2.2019
4.2.2019

18:00: Moskva cup -2. kolo

18:00: Moskva cup -2. kolo
5.2.2019 6.2.2019

15:00: Dětský bowlingový kroužek(od 15 hod)

15:00: Dětský bowlingový kroužek(od 15 hod)
7.2.2019 8.2.2019

N/A: Maturitní ples-Obchodní akademie(soukromá)elektro

N/A: Maturitní ples-Obchodní akademie(soukromá)elektro
9.2.2019 10.2.2019
11.2.2019

18:00: Moskva cup -3. kolo

18:00: Moskva cup -3. kolo
12.2.2019 13.2.2019

15:00: Dětský bowlingový kroužek(od 15 hod)

15:00: Dětský bowlingový kroužek(od 15 hod)
14.2.2019 15.2.2019 16.2.2019

N/A: Rybářský ples

N/A: Rybářský ples
17.2.2019
18.2.2019

18:00: Moskva cup -4. kolo

18:00: Moskva cup -4. kolo
19.2.2019 20.2.2019

15:00: Dětský bowlingový kroužek(od 15 hod)

15:00: Dětský bowlingový kroužek(od 15 hod)
21.2.2019 22.2.2019 23.2.2019

N/A: Ples-Zahradnictví Cinke

N/A: Ples-Zahradnictví Cinke
24.2.2019

18:00: Turnaj dvojic 2. kolo 24.2.2019( od 18 hodin)

18:00: Turnaj dvojic 2. kolo 24.2.2019( od 18 hodin)
25.2.2019

18:00: Moskva cup -5. kolo

18:00: Moskva cup -5. kolo
26.2.2019 27.2.2019

15:00: Dětský bowlingový kroužek(od 15 hod)

15:00: Dětský bowlingový kroužek(od 15 hod)
28.2.2019 1.3.2019 2.3.2019

N/A: Ples-Volejbal Žatec

N/A: Ples-Volejbal Žatec
3.3.2019