Zprávy z bowlingu

V Pardubicích se odehrál Senior Masters. Tento turnaj je určen pro seniory,kteří na turnajích jen pro seniory , nasbírali nejvíc bodů za umístnění v jednotlivých soutěžích. Pět prvních hráčů z každé kategorie se utká o mistra republiky. V kategorii ženy 58 – 64 let soutěžila Dagmar Stulíková a to úspěšně. Obsadila druhé místo. Do finále v kategorii 65 + se probojovala Alena Endersová. Ve finále prokázala,že to nebyla náhoda a svým výkonem porazila všechny soupeřky a obsadila první místo. V mužích se do finále neprobojoval nikdo,protože během roku nenasbírali dostatěčný počet bodů.
Začala také Amatérská bowlingová liga, která je rovněž celostání soutěží. V severočeském regionu hraje první ligu družstvo Stará Garda A, druhou ligu hraje Stará Garda B. Po prvním kole má Stará Garda A zatím 7 bodů a Stará Garda B 22,5 bodu a to jí řadí na průběžné druhé místo.
Na Moskvě se odehrálo čtvrté kolo Moskva cupu. Nejvyšší nához, 206 bodů, předvedl Vladimír Janotka. V ženách dvoustovku nikdo nepokořil. Výsledky : muži : 1. Vladimír Janotka, 2. Walter Enders, 3. Karel Patras . V ženách : 1. Alena Endersová, 2. Zdena Patrasová, 3. Jaroslava Janotková.