Zprávy z bowlingových drah BC Moskva Žatec

V neděli 19.12. se konal v bowlingovém centru na Moskvě bowlingový turnaj rodičů a dětí. Hráli se dvojice a každé dítě z našeho kroužku, mělo za úkol doplnit někoho staršího do dvojice. Záměrem turnaje bylo, aby rodiče poznali, co se děti již naučili a sami si také bowlingovou hru zahráli. Zúčastnili se všichni rodiče našich dětí z kroužku a dorazili i děti

co do  kroužku nechodí, protože si bowling chtěli také vyzkoušet. Turnaj byl velmi napínavý. Všichni se snažili zahrát co nejlepší výsledek, ale ne každému se to povedlo. O vítězství v turnaji byl velký boj. Nakonec turnaj vyhráli bratři Matěj a Vojta Puršlové o jediný bod před Ondrou Provazníkem a Miroslavem Hostem. Třetí místo obsadili Jan Kinderman a Kuba Popelka. Všichni účastníci prožili pěkné sportovní odpoledne a těší se na další turnaj. Každá dvojice obdržela malý dárek  a první tři dvojice také pěkný pohár.

V pondělí 20.12 se hrál bowlingový turnaj jednotlivců o vánočního kapra. Všichni hráči se na turnaj velmi těšili. Byl to poslední turnaj v tomto roce .Všichni se snažili hrát co nejlépe, podat co nejlepší výsledek .Ale snahu doprovázely i chyby. Nejlépe se s hrou vyrovnal Vladimír Janotka.Přehodil i dvoustovku, když zahrál 204 bodů. V ženách zahrála nejlépe Lenka Kindermanová. Té se dvoustovka sice nepovedla, ale měla vyrovnané výsledky. Výsledky turnaje : muži : 1. Vladimír Janotka, 2. Jan Kinderman a 3. Miroslav Host. V ženách byla

1. Lenka Kindermanová, 2. Jaroslava Janotková a 3. Alena Endersová.