Zprávy z bowlingových drah.

 

V neděli se konalo MČR seniorů v kategorii mix. Mistrovství se konalo v Praze v herně na Zličíně. Z našich hráčů se mistrovství zúčastnily dva
páry,manželé Stulíkovi a manželé Endersovi. Úspěšnější byli manželé Stulíkovi, kteří v silné konkurenci obsadili pěkné třetí místo. Manželé Endersovi se tentokrát neprosadili a obsadili desáté místo, ale i to je v celorepublikové soutěži pěkné místo.
Na Moskvě pokračovala soutěž dvojic dalším kolem. Pěkný výkon předvedla opět dvojice Jan a Lenka Kindermanovi a také toto kolo vyhráli. Druhé místo obsadili manželé Endersovi a třetí místo obsadili manželé Hostovi. Je vidět, že junior Jan Kinderman se kolo od kola zlepšuje.
Odehrálo se také druhé kolo Jarního turnaje. V tomto turnaji předvedla velmi pěkný výkon Lenka Kindermanová a také mezi ženami zaslouženě vyhrála. Druhé místo obsadila Alena Endersová a třetí byla Jaroslava Janotková. V mužích předvedl vyrovnaný výkon Ondra Mačuda a také po zásluze toto kolo vyhrál. Na paty se mu tlačil Míra Host,ale v konečném součtu o jeden bod prohrál a obsadil druhé místo. Třetí místo obsadil Vladimír Janotka. Nejvyšší nához tentokrát předvedla Alena Endersová. Zahrála rovných 200 bodů na jednu hru.

Kolekto bowlingu Moskva