Zprávy z bowlingových drah

Bowlingové soutěže na Moskvě.

V bowlingovém centru Moskva v Žatci se opět rozjeli bowlingové soutěže.Hraje se Moskva cup,soutěž jednotlivců.Zde byly odehrány již dvě kola. V prvním kole bylo v mužích pořadí : 1. Miroslav Host, 2. Vladimír Janotka a 3. Jan Kinderman. V ženách byla 1. Jaroslava Janotková, 2. Alena Endersová a 3. Eva Popelková. Ve druhém kole bylo v mužích pořadí : 1. Vladimír Janotka, 2.Richard Enders a 3. Miroslav Host. V ženách byla 1. Alena Endersová, 2. Zdena Patrasová a 3. Jaroslava Janotková.
Soutěž dvojic je dlouhodobá soutěž. Hraje se celý rok, vždy jednou v měsíci. Každá dvojice obdrží body podle umístnění v daném kole a vítězí dvojice s nejvyšším součtem bodů na konci roku. Po prvním kole vede dvojice manželů Endersových před Janem a Lenkou Kindermanovými a na 3. jsou manželé Hostovi.
Naši junioři se účastní také Junior cupu, pořádaným Strikelandem Chomutov. V této soutěži se Matěj Puršl umístil na pěkném druhém místě. Soutěž je dlouhodobá a za každé umístnění se sbírají body. Tyto body se na konci roku sečtou a podle počtu získaných bodů se určí pořadí.