Zprávy z bowlingových drah

Mistrovství republiky seniorů v bowlingu.

V Pardubicích proběhlo Mistrovství republiky seniorů v bowlingu. Byla to soutěž jednotlivců, kteří byli rozdělení do věkových kategorií 50 – 57 let,
58 – 64 let a 65 +. Tohoto mistrovství se zúčastnili hráči z celé republiky a žatečtí hráči bowlingu se dokázali prosadit i v této konkurenci. V kategorii 58 – 64
let obsadila Dagmar Stulíková pěkné třetí místo. V kategorii 65+ byla rovněž třetí Alena Endersová a v mužské kategorii 65+ stál na stupních vítězů i Walter Enders, když obsadil také třetí místo.
Na Moskvě se hrálo páté kolo Moskva cupu,soutěže jednotlivců v bowlingu. Vynikající formu předvedly ženy. Alena Endersová měla nához 221 bodů a Lenka Kindermanová 214 bodů. Muži neměli tak vysoké náhozy, ale celkovým součtem překonali 700 bodovou hranici. Vladimír Janotka nahrál 705 bodů a Miroslav Host 703 body. O celkovém vítězi rozhodne až poslední šesté kolo.