Zprávy z bowlingových drah

 

Po pauze zaviněné coronavirovou pandemií se začalo zase sportovat. Rozjely se i bowlingové soutěže. V bowlingovém centru na Moskvě v Žatci byl odehrán poslední turnaj před letním volnem a prázdninami. Haway turnaje se účastnilo hodně hráčů, ale na hráčích byla vynucená pauza znát. Jedině Lenka Kindermanová předvedla perfektní výkon a po zásluze také turnaj vyhrála. Na druhé místo se vyrovnaným výkony propracoval Ondra Mačuda a třetí místo obsadil Miroslav Host.
Rozjel se také Český seniorský pohár, který hrají Alena a Walter Endersovi. Hrálo se v Pardubicích. Všichni hráči byli rádi, že se mohou zase po čase setkat a také zahrát.
I zde bylo na hře znát, že si hráči dlouho nezahráli. Naši hráči to měli 50 : 50.Alenka Endersová svou kategorii vyhrála, ale Walter zůstal v poli poražených. Přechod na kvalitnější dráhy a nové mazání mu neseděl. Tak snad příště to bude lepší.
Také Amatérská bowlingová liga se opět rozjela. Tady chybí odehrát ještě dvě kola a ta rozhodnou o umístnění v tabulce. Na výhru naše družstvo nemá, ale o účast v první lize se ještě popereme.

Kolektiv bowlingového centra