Zprávy z bowlingových drah

Mistrovství ČR v bowlingu

Dne 9.11. a 10.11. se konalo v Olomouci MČR seniorů v bowlingu. Z našich hráčů se zúčastnili Dáša a Jiří Stulíkovi a Alena a Walter Endwersovi. Mistrovství je rozděleno na tři skupiny.Hráči 50 – 57 let, 58 -64 let a 65+. Dáša Stulíková hrála ve skupině 58 – 64 let. V kvalifikaci obsadila 4.místo a postoupila do finále. Zde se jí už tolik nedařilo a obsadila 3. místo. Alena Endersová hrála ve skupině 65+.V kvalifikaci hrála velmi dobře a tu také vyhrála. postoupila do finále. zde se hraje první proti čtvrtému a druhý proti třetímu. Alena svou soupeřku porazila a a nastoupila k finálovému zápasu, který se hraje na dvě kola. Zápas se jí ale nepovedl a prohrála. získala tak druhé místo ve své kategorii. Muži hráli ve skupině 65+. Hra se jim vůbec nepovedla a skončili v poli poražených. Ale je to 50 : 50. Ženy dokázali, že se i v Žatci hraje dobrý bowling.