[av_layerslider id=’7′]

O nás

Firma Moskva s.r.o. vznikla v roce 1997 za účelem provozování kulturního domu. V našich prostorách nabízíme veřejnosti možnost sportovního, kulturního a společenského vyžití včetně možnosti uspořádání večírků (možnost i s bowlingem), abiturientských či jiných setkání, uspořádání schůzí, plesů, svateb či jiných oslav.

V restauraci Moskva můžeme svým hostům nabídnout příjemné posezení a výbornou kuchyni.  Restaurace i s kuchyní je otevřena denně NE-ČT do 22 hodin PÁ-SO 24.00 hodin. – Nabízíme Vám možnost objednání firemních, rodinných oslav včetně možnosti rautových stolů. Těm, kdo si raději vychutnají dobré jídlu v klidu domova určitě přijde vhod, že jim objednávku doručíme až na jejich adresu.

Kulturní a taneční sál je se svou kapacitou 377 návštěvníků největší v Žatci. Pokud tedy hledáte místo pro pořádání plesu, firemní akce, svatby nebo rodinné oslavy, je Moskva určitě tím pravým místem.

Bowlingové centrum má čtyři dráhy, které  je možno objednávat jednotlivě nebo lze domluvit i pronájem celého bowlingového centra. Vhodné pro pořádání firemních či rodinných oslav.Objednávky na tel. 415-728 215(mimo pracovní dobu na záznamník)

Firmám dále nabízíme pronájmy reklamních ploch v rámci objektu KD. Aby reklama splnila svůj účel, musí být vidět a právě toto můžeme na Moskvě zaručit. Dle průzkumu totiž víme, že KD Moskva navštíví ročně 60% obyvatel Žatce.

V celém objektu KD Moskva je k dispozici Free Wifi připojení. To nabízí našim hostům rychlé a pohodlné odesílání či sdílení právě pořízených fotografií a videí.

Párty salón nabízí každý pátek hudební produkce a možnost krátkodobých pronájmů.(více  v sekci Párty salón)

Největší discotéka v Žatci – Disco Club Dino má otevřeno každou sobotu od 22:00 do 05:00 hod. Aktuální program je k dispozici na faceboooku zde.

 

 • Na jednom místě u nás najdete:

  restauraci
  bowlingové centrum
  taneční sál
  párty salón
  disco club Dino