Moskva cup – soutěž jednotlivců v bowlingu-celkové výsledky

Moskva cup – soutěž jednotlivců v bowlingu

V bowlingovém centru Moskva byl odehrán další ročník bowlingového turnaje jednotlivců – Moskva cup. Výkony jednotlivých hráčů nebyly z počátku nijak oslnivé. Dlouhá pauza v hraní udělal své. Hráči se postupně rozehrávaly a zlepšovali své výkony. Poslední, šesté kolo již mělo svou úroveň. Dva hráči překonaly dvěstěbodovou hranici, Jan Kinderman – 202 a Vladimír Janotka – 206. Ke dvoustovce se přiblížila i Lenka Kindermanová , když zahrála 198 bodů. Ostani hráči své výkony také vylepšili.

Vítězem 6. kola se stal junior Jan Kinderman, druhý byl Vladimír Janotka a třetí Miroslav Host. V ženách byla první Lenka Kindermanová, druhá Alena Endersová a třetí Jaroslava Janotková.

Celkovým vítězem turnaje byl v mužích junior Jan Kinderman, druhý byl Vladimír Janotka  třetí místo obsadil Miroslav Host. V ženách byla první Lenka Kindermanová, druhá Alena Endersová a třetí Jaroslava Janotková.