Hawaii turnaj v bowlingu

    V pondělí 6.6.2022 proběhl v bowlingovém centru Moskva Žatec poslední turnaj v bowlingu před prázdninami- Hawaii turnaj. Tento turnaj jednotlivců byl pro všechny hráče  odpočinkový.
 Hráči nastoupili v netradičních úborech ke hraní. Všichni hráči přesto podávali pěkné výkony. Každý fandil každému a povedený hod byl kvitován potleskem. Nejvíce se dařilo Vladimíru Janotkovi.Ten  měl vyrovnané náhozy – 187, 170, 187, 170, což celkem je 714 bodů. Tento nához jej vynesl na první místo turnaje. V ženách byla nejlepší Lenka Kindermanová s náhozy – 181, 156., 142, 158.,které  jí vynesly na druhé místo. Třetí místo si odnesl Miroslav Host za nához 633 bodů. Všichni hráči si odnesli drobné dárky dle vlastního výběru. Poslední hráčka Dana Hostová dostala malý dárek na zlepšení nálady a jako povzbuzení k další účasti na turnajích. Odměněn byl také nejvyšší nához, který předvedl Vladimír Janotka – 187 bodů.
Nejvyšší nához žen měla Lenka Kindermanová – 181 bodů. Nejhezčí převlek/ námořníka/  měla Michaela Povová. Všem hráčům přejeme hezké prožití léta, pěknou dovolenou a už se těšíme na novou sezónu bowlingových soutěží. 

Kolektiv BC Moskva Žatec