Degustace piva v restauraci Moskva Žatec

Dne 24.3.od  16-20 hod. proběhne degustace cca 4-5 značek piva, která bude pro stálé zákazníky restaurace Moskva zdarma. Každý host dostane ochutnat vzorky piva . Poté vyplní krátký anketní lístek s tím , které pivo mu nejvíce chutnalo a pokusí se uhodnout značky degustovaných piv. Host , který uhodne nejvíce druhů degustovaných piv bude odměněn deseti točenými pivy dle svého výběru,které budou na čepu v restauraci.

Tato degustace bude probíhat vzhledem k ukončení výroby žateckého piva v pivovaru Žatec .

Majitelé  restaurace tak chtějí obzvláště pro svoje stálé hosty nahradit jejich oblíbené pivo a dát jim možnost se vyjádřit jaké pivo jim chutná. Po degustaci vyhodnotí jaké pivo hostům chutnalo nejvíce a to dají na čep.Věříme , že i hosté ,kteří ocení jinou značku než tu vítěznou a ta na čepu třeba nebude si najdou cestu do naší restaurace a vyberou si. Záměrem je točit cca 3 druhy piva a pak vždy např. každých 14 dní zkusit nějaký speciál  z pivovarů a minipivovarů.

Srdečně tedy zveme lidi,kteří mají rádi pivo a naší restauraci , aby přišli a pomohli nám vybrat značku piva , která bude chutnat- majitelé a kolektiv restaurace Moskva Žatec