Zprávy z bowlingových drah

V novém bowlingovém centru v Brně, které má dvacet bowlingových drah, byla ukončena celoroční soutěž, Český seniorský pohár. V posledním kole se našim hráčů moc nedařilo, ale v celoročním žebříčku obsadili medailová umístění. Jiří stulík obsadil ve své kategorii 58 – 64 pěkné druhé místo, Dáša Stulíková byla v kategorii 58 – 64 na třetím místě a Alena Endersová obsadila v kategorii 65+ také třetí místo. Tímto pěkným umístěním se všichni kvalifikovali na turnaj Masters, který se odehraje začátkem příštího roku.

V bowlingovém centru Moskva byl ukončen šestikolový turnaj jednotlivců v bowlingu. Celkovým vítězem se v mužích stal Vladimír Janotka, druhý byl Miroslav Host a třetí Walter Enders. V ženách byla první Lenka Kindermanová, druhá Katka Kordulová a třetí Alena Endersová. Všichni hráči byli  za účast v soutěži odměnění pohoštěním a malým dárkem. Všichni hráči se těší na další soutěže což jsou Mikulášký turnaj 3.12. a Vánoční turnaj 17.12. na které zveme i širokou veřejnost.Pozor,na Mikulášský turnaj každý hráč přinese dárkový balíček o který se potom losuje.Nikdo neodejde s prázdnou.