Zprávy z bowlingových drah

Na Moskvě se již v předstihu hrál Velikonoční turnaj jednotlivců v bowlingu.Hráči zahráli většinou své průměry.Dvoustovka nepadla ani jedna.Ale jedna vyjímka tu byla.Přišel si mezi dospělé zahrát junior z našeho bowlingového kroužku Jan Kinderman a překvapil nás všechny.Zahrál průměr 159 na jednu hru a to mu zajistilo v soutěži pěkné třetí místo.Druhý byl Vladimír Janotka a turnaj vyhrál Jan Hlaváč.Mezi ženami byla první Alena Endersová,druhá Jaroslava janotková a třetí Eva Popelková.
Naši hráči bojovali ale i v jiných soutěžích. Český seniorský pohár hrají Dáša a Jirka Stulíkovi a Walter a Alena Endersovi. Tentokrát se hrálo v Olomouci. Naši hráči ani z tohoto kola neodešli s prázdnou. Dáša Stulíková vyhrála Kategorii 58 – 64 let a Jirka byl ve stejné kategorii,ale v mužích,na třetím místě. Alena Endersová obsadila v kategorii 65 + pěkné třetí místo.
Hrálo se také další kolo Amaterské bowlingové ligy. Stará garda A hrajicí, první ligu, je po třech kolech na průběžném čtvrtém místě místě. Stará garda B hraje druhou ligu.Tam se hrálo zatím druhé kolo. Naše družstvo nastopilo k pěti zápasům. Čtyři vyhrálo v poměru 5 : 0 a jeden zápas 4 : 1. Toto kolo vyhráli a tím se dostali v průběžném pořadí na první místo.
Naši junioři z bowlingového kroužku se zúčastnili přeboru Ústeckého regionu,který se hrál v Mostě.Tento přebor je kvalifikací na Mistrovství republiky. Ani z této soutěže naši hráči neodešli s prázdnou. Kategorii 10 -12 let vyhrál Matěj Puršl a druhý byl Jan Kinderman.Oba postoupili na Mistrovství republiky do Olomouce.V kategorii 13 – 15 let obsadil třetí místo Filip Enders a rovněž se kvalifikoval na Mistrovství republiky.
Přejeme všem našim hráčům aby jim vydržela herní pohoda a padaly dobré výsledky.